STRONY INTERNETOWE

Oferujemy kompletne portale internetowe oraz wizytówki firm zarządzane wygodnym systemem JoomlaTM. Sekcja wiadomości, możliwość logowania się i zapamiętywania preferencji Twoich odbiorców w celu dostosowania treści do indywidualnych upodobań, czy obiekty interaktywne (np. formularze) pozwolą na lepszy kontakt z Twoim klientem! Już dziś złóż zamówienie!

LOGOTYPY

Przygotujemy dla Ciebie formę graficzną będącą interpretacją brzmienia nazwy i jednoznacznie identyfikująca markę, firmę, agencję, organizację, produkt, usługę, przedsięwzięcie, imprezę oraz każdy inny rodzaj aktywności gospodarczej lub społecznej. Twoje indywidualne logo pozwoli na odróżnienie usług i produktów Twojej firmy od konkurencji.

INTERNET / HOSTING

W naszej ofercie znajduje się także dostęp do Internetu... Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej. Chcesz dowiedzieć się co da Ci bezpłatna administracja dla serwera VPS zarządzanego? Wychodząc naprzeciw specyficznym zapotrzebowaniom oferujemy możliwość indywidualnego dopasowania parametrów hostingu do Państwa wymagań. Prosimy zatem o kontakt w celu przygotowania indywidualnej wyceny.

ThomDrew.pl - Usługi Stolarskie

http://thomdrew.pl/

1. Stworzenie strony internetowej z systemem zarządzania treścią wykorzystującą technologię:

  • PHP
  • CSS
  • Java Script
  • MySQL
  • AJAX

2. Instalacja oraz administracja serwerem www, poczty, plików, baz danych.

CYTAT MIESIĄCA

Kreatywność polega na wykraczaniu poza to co wiemy. Podczas gdy logika dedukcyjna pozwala wyprowadzać wnioski z posiadanej wiedzy, kreatywność umożliwia poznawanie obszaru niewiedzy.

Pablo Picasso

KONTAKT

Firma SenseArt.pl
Tel: (+48) 500 54 00 38
Fax: (+48) 264 12 11
Email: biuro@senseart.pl
Website: www.senseart.pl
NIP: 767-146-06-20